22 Haziran 2016

Organizasyon Çekimi

Bayi toplantısı çekimi

Şirketinizin yurtiçi veya yurtdışında düzenlediği bayi toplantıları için çekim hizmeti vermekteyiz.İhtiyaçlarınıza göre oluşturacağımız çekim ekibimiz tüm aktivitilerin video çekimini gerçekleştirdikten sonra Ankara’daki ekibimiz belirlenen süre çerçevesinde filmin kurgusunu yaptıktan sonra istediğiniz formatta (Kaset, CD, DVD) size teslim ediyoruz.

Kongre çekimi

Şirketinizin düzenlediği veya şirketinizin verdiği hizmetlerle ilgili olduğunu düşündüğünüz kongre, seminer ve toplantıları rejili kamera sistemiyle kayıt altına alabilir ve eğitim amaçlı olarak personelinize veya müşterilerinize CD/DVD formatında sunabilirsiniz.
Kongre, seminer veya toplantılar için verdiğimiz hizmetler arasında rejili kamera kayıt sistemi, video çekimi, kurgu hizmetleri ve her türlü teknik ekipman kiralama hizmetleri bulunmaktadır.

Haber çekimi

Firmanızı yada yeni bir ürününüzü televizyonda yayınlanan haber programlarında tanıtmak istiyorsanız Tv kanallarının yayınlayacağı haber videosu formatında video çekimi yapılan ve mesajınızı en iyi biçimde aktaracak şekilde kurgulanan tanıtım filmi hizmetimizi kullanabilirsiniz.

Haber için özel olarak hazırlanan videoların süresi 30sn ile 3 dakika arasında değişebilir.Haftalarca tv kanallarından gelecek çekim ekibini beklemek zorunda kalmaz, onlara hazır haber göndererek yayınlanma ihtimalini artırır ve ürünlerinizn tam olarak istediğiniz özelliklerinin ön plana çıkmasını sağlayabilirsiniz.